Τα Μυστικά της Εδέμ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Πρόσφατα Θέματα
» Τι κάνετε?Πώς είστε? :p
Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr Icon_minitime1Σαβ Απρ 16, 2011 10:20 pm από xristina!

» Το emoticon που σας χαρακτηρίζει
Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr Icon_minitime1Κυρ Απρ 03, 2011 3:35 pm από xristina!

» Οδηγίες για τα ranks
Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr Icon_minitime1Κυρ Μαρ 20, 2011 10:58 pm από Kornilia SuperPan

» Ζητούνται!
Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr Icon_minitime1Κυρ Μαρ 20, 2011 5:07 pm από Kornilia SuperPan

» Καλωσήρθατε!
Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr Icon_minitime1Σαβ Μαρ 19, 2011 6:33 pm από Kornilia SuperPan

» Τί Ζώδιο είστε ?
Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr Icon_minitime1Σαβ Μαρ 19, 2011 5:38 pm από Mysterious Wizard

» Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr
Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr Icon_minitime1Σαβ Μαρ 19, 2011 1:06 pm από Kornilia SuperPan

» Ελείψεις????
Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr Icon_minitime1Παρ Μαρ 18, 2011 9:40 pm από Kornilia SuperPan

» Παναγιώτης Πετράκης ~ "Λοιπόν" 17/3/2011
Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr Icon_minitime1Παρ Μαρ 18, 2011 4:00 pm από Mysterious Wizard

Δημόσια συζήτηση
Affiliates
free forum


Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr

Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr Empty Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr

Δημοσίευση από Kornilia SuperPan Πεμ Μαρ 17, 2011 8:21 pm

17.03.2011 16:16
Κατερίνα Βλάχου
Αντιγόνη Δρακουλάκη
Η μάχη με την κατάθλιψη

«Περνάω πολύ συχνά καταθλίψεις, αλλά έχω ως μότο να αφήνω τα δύσκολα πίσω και να πηγαίνω μπροστά», είπε μεταξύ άλλων η γνωστή ηθοποιός Αντιγόνη Δρακουλάκη σε συνέντευξή της στην εφημερίδα «Λοιπόν», προσθέτοντας: «Η πιο δύσκολη περίοδος ήταν όταν ζούσα σε ένα υπόγειο χωρίς λεφτά, χωρίς δουλειά».

Η ίδια όμως διατήρησε την αισιοδοξία της: «Βάζω πολύ συχνά deadline σ’ αυτές τις μαύρες στιγμές που μου έρχονται. Άλλωστε, αν το σκεφτείς, το επόμενο λεπτό όλα μπορούν να συμβούν». Η γνωστή ηθοποιός συμφωνεί, όπως λέει, με την ανατολίτικη φιλοσοφία, που βασίζεται στο ότι οι κακές σκέψεις είναι σύννεφα που δεν σταματούν ποτέ να κινούνται.

Για το σύζυγό της, η ‘’τηλεοπτική Νόρα’’ αναφέρει: «Ο Γιάννης είναι πολύ περήφανος για μένα κι εγώ για εκείνον. Μην ξεχνάς ότι είναι χειρουργός και σώζει ζωές». Και στη ερώτηση για ενδεχόμενο απόκτησης παιδιού, απαντάει: «Θέλω πάρα πολύ ένα παιδί, αλλά όχι αυτή τη στιγμή, γιατί με δύο δουλειές δεν θα μπορέσω να αφοσιωθώ σ’ αυτό».

Πηγή : www.tamystikathsedem.forumotion.net
Kornilia SuperPan
Kornilia SuperPan
Απόλυτη Πετρακίτσα Διαχειρίστρια
Απόλυτη Πετρακίτσα Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Points : 411
Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2011

https://mystikatisedem.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr

Δημοσίευση από Kornilia SuperPan Σαβ Μαρ 19, 2011 1:04 pm

Α.Δρακουλάκη: "Η πιο δύσκολη περίοδος της ζωής μου ήταν όταν ζούσα σε ένα υπόγειο, χωρίς λεφτά" ...~news-piper.blogspot.com




Μπορεί τώρα να βλέπει την καριέρα της να απογειώνεται, τα πράγματα όμως δεν ήταν πάντα έτσι στη ζωή της Αντιγόνης Δρακουλάκη. «Έχω παλέψει πάρα πολύ. Δούλεψα πίσω από τις κάμερες, έχω κάνει δική μου εκπομπή, μοντάζ, θέατρο δρόμου, ξυλοπόδαρα. Η πιο δύσκολη περίοδος της ζωής μου ήταν όταν ζούσα σε ένα υπόγειο, χωρίς λεφτά, χωρίς δουλειά, χωρίς πολλούς φίλους. Τότε αποφάσισα να διαβάσω για να περάσω στη Θεατρολογία. Ήταν η δική μου άμυνα. Έχω κάνει πολλές δουλειές για να επιβιώσω… Έχω περάσει πολλές πίκρες πολλές δυσκολίες, απογοητεύσεις» αναφέρει η ηθοποιός.
Kornilia SuperPan
Kornilia SuperPan
Απόλυτη Πετρακίτσα Διαχειρίστρια
Απόλυτη Πετρακίτσα Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Points : 411
Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2011

https://mystikatisedem.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr

Δημοσίευση από Kornilia SuperPan Σαβ Μαρ 19, 2011 1:04 pm

Αντιγόνη Δρακουλάκη: "Η Νόρα με έχει βγάλει από το «καβούκι» μου"
Δημοσιεύθηκε: 18.03.11 22:00

Χρωστάει πολλά στον ρόλο της Νόρας η Αντιγόνη Δρακουλάκη, καθώς, όπως αποκαλύπτει, ο χαρακτήρας του ρόλου της της έχει βγάλει έναν άλλο, καλά κρυμμένο μέχρι πρότινος εαυτό! «Τα «Μυστικά της Εδέμ» είναι μεγάλο δώρο για μένα. Ο ρόλος της Νόρας με έχει κάνει πιο χαρούμενη, πιο τρελούτσικη, πιο «τσαμπουκά». Μου έχει δώσει άλλοθι και κάνω περισσότερη πλάκα χωρίς αναστολές. Με έχει βγάλει από το «καβούκι» μου». Πηγή: Λοιπόν

http://www.gossip-tv.gr/story/89279/antigone-drakoulake-e-nora-me-ekhei-bgalei-apo-kabouki-mou
Kornilia SuperPan
Kornilia SuperPan
Απόλυτη Πετρακίτσα Διαχειρίστρια
Απόλυτη Πετρακίτσα Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Points : 411
Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2011

https://mystikatisedem.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη Η μάχη με την κατάθλιψη ~ Yupi.gr

Δημοσίευση από Kornilia SuperPan Σαβ Μαρ 19, 2011 1:06 pm

Αντιγόνη Δρακουλάκη: «Θέλω πάρα πολύ ένα παιδί αλλά όχι αυτή τη στιγμή»
Δημοσιεύθηκε: 19.03.11 04:00

Να ολοκληρώσει την ευτυχία της με ένα παιδί θέλει η Αντιγόνη Δρακουλάκη, οι ξέφρενοι ρυθμοί της δουλειάς της όμως, την αναγκάζουν να αναβάλει τα σχέδιά της! «Οι ρυθμοί της ζωής μου είναι απίστευτοι. Θέλω πάρα πολύ ένα παιδί αλλά όχι αυτή τη στιγμή. Γιατί με δυο δουλειές δεν θα μπορέσω να αφοσιωθώ σε αυτό». Πηγή: Λοιπόν

http://www.gossip-tv.gr/story/89278/antigone-drakoulake-thelo-para-polu-ena-paidi-alla-okhi-aute-te-stigme
Kornilia SuperPan
Kornilia SuperPan
Απόλυτη Πετρακίτσα Διαχειρίστρια
Απόλυτη Πετρακίτσα Διαχειρίστρια

Αριθμός μηνυμάτων : 178
Points : 411
Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2011

https://mystikatisedem.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης